Hakkımızda

DEMİROK Mekatronik, İmalat, Montaj ve Taahhüt A.Ş., sanayi tesislerinin teknolojik montaj ve imalat işlerini anahtar teslimi veya kısmi olarak taahhüt eden, İzmit'te kurulu bir mühendislik ve taahhüt firmasıdır. İmalat işlerinin yapımı için 1000 m² kapalı, 5000 m² açık üretim alanı ve şantiyeleri bulunmaktadır. 
Firmamız 1995 yılında Limited Şirket olarak kurulmuş olup, 2018 yılında Anonim Şirkete dönüşmüştür. Kocaeli Sanayi Odası ve İzmit Ticaret Odası üyesidir.

ÇALIŞMA ALANLARIMIZ 
Sanayi tesislerin teknolojik montajları :
Otomotiv, arıtma, enerji, petro kimya, çimento, gıda, lastik ve benzeri sektörlere ait sanayi tesislerin teknolojik montajlarının, anahtar teslimi veya kısmi olarak yapılması. Bu tesislerde bulunan her tür ağır makina ve hassas ekipmanların, yardımcı tesis ekipmanlarının, elektrik, enstruman, izolasyon ve çelik kalemlerinin teknolojik montajlarının yapılması, sistemlerin devreye alınması.

Küre tank ve silindirik tank montajlari :
5.000 m³ hacime kadar küre tankların, 100.000 m³ hacime kadar silindirik tankların tesis edilmesi, testleri, devreye alınması.

Endüstriyel boru hatlarının tesis edilmesi :
Dişli, flanşlı, kenetli veya kaynak bağlantılı, karbon çeliği, galvaniz, paslanmaz çelik, PVC, GRP, aluminyum, bakır vb. malzemeli, sertifikalı kaynakçı ve röntgen kontrolu gerektiren supul (spool) imalatları, proses ve yardımcı işletme boru hatlarının tesis edilmesi, test edilmesi ve devreye alınması.

Çelik imalat ve montaj işleri :
-Aylık 300 ton çelik imalat kapasitesi vardır.
-Karbon çeliği ve paslanmaz çelik malzeme kullanılarak imali ve montajı gereken her tür çelik imalat ve montaj   işleri. (Yapma profiller, çelik binalar, çatı makasları ve kolonları, kirişler, çelik platformlar, ızgaralar, makina ekipman mesnetleri, boru köprüleri ve supportları vb.)
-Karbon çeliği ve paslanmaz çelik saç kullanılarak imali ve montajı gereken kabin, tünel, fırın, panel, kanal, paslanmaz tank, reaktör, mikser, silo imalatı ve yerlerine montajlarının yapılması.

Makina imalatı ve montajı işleri :
Sanayi tesislerinin ihtiyacı olan, tasarımı tarafımızdan yapılabilecek veya müşterimiz tarafından projeleri verilecek makine ve ekipmanların imali ve montajı. (Konveyör, reaktör, mikser, özel amaçlı makine ve ekipmanlar.)

Projelendirme ve mühendislik hizmetleri.
Müşteri talebine göre proses diagramları, genel yerleşimler, borulama sistemleri, konveyör tasarımı, konstrüksiyon sistemler için gerekli hesapların yapılması, projelerinin  hazırlanması.Copyright © 2018. Demirok.


ElitNET