Hakkımızda

Demirok Mekatronik, İmalat, Montaj ve Taahhüt A.Ş.

DEMİROK Mekatronik, İmalat, Montaj ve Taahhüt A.Ş., sanayi tesislerinin teknolojik montaj ve imalat işlerini anahtar teslimi veya kısmi olarak taahhüt eden, İzmit'te kurulu bir mühendislik ve taahhüt firmasıdır. İmalat işlerinin yapımı için 1000 m² kapalı, 5000 m² açık üretim alanı ve şantiyeleri bulunmaktadır.


Endüstriyel Tesis Montajları:

E.P.C. veya otomotiv boyahanesi, otomotiv üretim ve montaj hatları, atık su arıtma tesisleri, termik enerji üretim tesisleri, endüstriyel kazanlar ve buhar jeneratörleri, petrokimya tesisleri, çimento fabrikaları, gıda sanayi tesisleri, proses tesisleri vb. Tüm ağır ve hassas üretim makinelerinin, proses ve yardımcı ekipmanların, boru tesisatı, elektrik, alet ve yalıtım malzemelerinin montajı. Mevcut sanayi tesislerinin sökülmesi ve taşınması da kapsam dahilindedir.

Küre Tank ve Silindirik Tank Montajları

5.000 m³ hacime kadar küre tankların, 100.000 m³ hacime kadar silindirik tankların tesis edilmesi, testleri, devreye alınması.

Endüstriyel Boru Hatlarının Tesis Edilmesi

Dişli, flanşlı, kenetli veya kaynak bağlantılı, karbon çeliği, galvaniz, paslanmaz çelik, PVC, GRP, aluminyum, bakır vb. malzemeli, sertifikalı kaynakçı ve röntgen kontrolu gerektiren supul (spool) imalatları, proses ve yardımcı işletme boru hatlarının tesis edilmesi, test edilmesi ve devreye alınması.

Çelik İmalat ve Montaj İşleri

     • Aylık 300 ton çelik imalat kapasitesi vardır.

     • Karbon çeliği ve paslanmaz çelik malzeme kullanılarak imali ve montajı gereken her tür çelik imalat ve montaj   işleri. (Yapma profiller, çelik binalar, çatı makasları ve kolonları, kirişler, çelik platformlar, ızgaralar, makina ekipman mesnetleri, boru köprüleri ve supportları vb.)

     • Karbon çeliği ve paslanmaz çelik saç kullanılarak imali ve montajı gereken kabin, tünel, fırın, panel, kanal, paslanmaz tank, reaktör, mikser, silo imalatı ve yerlerine montajlarının yapılması.

Projelendirme ve Mühendislik Hizmetleri

Müşteri talebine göre proses diagramları, genel yerleşimler, borulama sistemleri, konveyör tasarımı, konstrüksiyon sistemler için gerekli hesapların yapılması, projelerinin  hazırlanması.